News.ua


На сході прикордонники знищили близько 10 загарбників та ворожу БМП з екіпажем

Январь 01
15:25 2023


На сході країни прикордонники знищили до 10 загарбників та ворожу БМП з екіпажем. Також двох загарбників узяли в полон.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє ДПСУ.

«Учора прикордонники на Бахмутському напрямку відбили кілька штурмових атак окупантів. У стрілецькому бою наші захисники знищили до десятка загарбників, двох взяли в полон», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: росіяни через брак снарядів не зможуть підтримувати високий темп операцій у районі Бахмута — ISW

Також на Луганщині прикордонний підрозділ аеророзвідки виявив у лісосмузі російську БМП. Для знищення загарбників прикордонники залучили артилеристів однієї з механізованих бригад. Вогнем з гармат бойову машину загарбників знищено разом з екіпажем.

Як повідомляв Укрінформ, Сили оборони України з 24 лютого по 29 грудня ліквідували близько 106 тисяч 720 російських загарбників, при цьому лише за минулу добу 760 осіб.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Цієї осені компанія Apple випустить мінімум 15 нових гаджетів – ось що нас чекає

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua