На сході прикордонники знищили близько 10 загарбників та ворожу БМП з екіпажем
![]()
На сході країни прикордонники знищили до 10 загарбників та ворожу БМП з екіпажем. Також двох загарбників узяли в полон.
Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє ДПСУ.
«Учора прикордонники на Бахмутському напрямку відбили кілька штурмових атак окупантів. У стрілецькому бою наші захисники знищили до десятка загарбників, двох взяли в полон», — йдеться у повідомленні.
Читайте також: росіяни через брак снарядів не зможуть підтримувати високий темп операцій у районі Бахмута — ISW
Також на Луганщині прикордонний підрозділ аеророзвідки виявив у лісосмузі російську БМП. Для знищення загарбників прикордонники залучили артилеристів однієї з механізованих бригад. Вогнем з гармат бойову машину загарбників знищено разом з екіпажем.
Як повідомляв Укрінформ, Сили оборони України з 24 лютого по 29 грудня ліквідували близько 106 тисяч 720 російських загарбників, при цьому лише за минулу добу 760 осіб.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий