На платформу партії Туска здійснили кібератаку — прем’єр каже про «слід зі сходу»
![]()
Глава польського уряду Дональд Туск повідомив про кібератаку на інформаційні структури його Громадянської платформи (PO), до чого можуть були причетні спецслужби зі Сходу.
Про це він написав в мережі X, наголосивши, що має місце зовнішнє втручання у виборчий процес у Польщі, передає Укрінформ.
«Кібератака на інформаційну систему Платформи. Почалося іноземне втручання у вибори. Служби вказують на слід зі сходу», — написав Туск.
Своєю чергою віцепрем’єр — міністр цифровізації Польщі Кшиштоф Гавковський у мережі X повідомив, що польські держслужби інтенсивно працюють у зв’язку з кібербезпековим інцидентом щодо партії РО. Він назвав справу «серйозною», зазначивши, що далі інформуватиме про всі деталі.
Як передавало агентство, раніше Гавковський заявляв, що у кіберпросторі триває війна Росії з Польщею, Москва атакує Варшаву найбільше серед усіх країн Євросоюзу. За його словами, Росія намагатиметься вплинути на хід президентських виборів у Польщі, які відбудуться у першій половині цього року.
Читайте також: У Польщі зафіксували кібератаку на шпиталь МВС у Кракові
Перший тур президентських виборів відбудеться у Польщі 18 травня, ймовірний другий тур — 1 червня. Станом на сьогодні найбільше шансів на перемогу має чинний мер Варшави Рафал Тшасковський.
Фото: РAP/Piotr Nowak


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий