На Київщині 46 населених пунктів залишилися без світла через негоду
![]()
На Київщині без електропостачання залишаються 46 населених пунктів, знеструмлених унаслідок негоди.
Про це повідомляє ДТЕК, передає Укрінформ.
«Через вчорашнє погіршення погодних умов у Київській області відбулися аварійні відключення світла… Станом на 9:30 без електропостачання залишаються близько 16 тисяч клієнтів у 11 населених пунктах, що знеструмлені повністю, та 35 — частково», — йдеться у повідомленні.
За інформацією ДТЕК, фахівці компанії вже повернули світло для понад 90 тисяч домівок.
На цей час пошкодженими залишаються 22 лінії електропередачі 6-10 кВ та 673 трансформаторні підстанції. Найбільше відключень зафіксовано у Броварському, Бориспільському та Бучанському районах.
Для ліквідації наслідків негоди задіяно 78 бригад, поінформували у ДТЕК.
Читайте також: У Києві через негоду — часткові відключення світла
Як повідомляв Укрінформ, у кількох районах Києва відбувалися часткові відключення світла через негоду.
Фото: dtek-krem.com.ua


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий