News.ua


Мер Енергодара попередив, що спецслужби рф готують провокації у місті

Июнь 12
01:43 2022


В Енергодарі у неділю, 12 червня, російські загарбники готують провокації.

Про це у Телеграмі написав міський голова Енергодара Дмитро Орлов, передає Укрінформ.

«За інсайдерською інформацією від джерел що наближені до діяльності спеціальних служб України, з боку спецслужб рф у тимчасово окупованих містах Запорізької області стосовно громадян України готуються провокації», — написав Орлов.

Він закликав жителів міста протягом 12 червня не відвідувати в Енергодарі масові заходи, що плануються проводитись рашистами.

Читайте також: Запорізька АЕС і МАГАТЕ відновили зв’язок

Як раніше повідомлялось, у Василівському, Мелітопольському, Бердянському та Пологівському районах області на вихідні запроваджена подовжена комендантська година. Вона почалася о 22.00 годині 11 червня 2022 року та закінчиться о 05.00 годині 13 червня 2022 року.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

як треба правильно очистити динамік смартфона та не зламати ґаджет

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua