News.ua


Київською кільцевою електричкою вже скористались 10 мільйонів пасажирів — Мінрозвитку

Апрель 07
05:32 2025


Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій, передає Укрінформ.

“Київська кільцева електричка від Укрзалізниці за 3 роки курсування в Києві перевезла вже 10 млн пасажирів. Колись занедбаний Київпастрансом і перероджений Укрзалізницею у березні 2022 року проєкт став незамінною транспортною артерією міста”, — зауважили у відомстві.

Зазначається, що наразі столичний City Express має 20 станцій та робить кільце навколо Києва менш ніж за дві години.

Залізниця курсує без вимушених зупинок під час повітряної тривоги, оскільки в цей час по всій країні продовжують рух евакуаційні, медичні та дипломатичні поїзди. Своєчасність руху Kyiv City Express становить 99%, наголосили у міністерстві.

Читайте також: Укрзалізниця запускає сторінки у соцмережах для приміського сполучення

Щодня на столичному кільцевому маршруті курсують вісім модернізованих поїздів, кожен з яких має шість вагонів. У всіх вагонах електропоїздів облаштовані USB-роз’єми, тож можна підзарядити смартфон під час поїздки.

Як повідомлялось, АТ “Укрзалізниця” оновило графік курсування кільцевої електрички в Києві на 2025 рік.

Фото: Богдан Ісмаїлов / Мінрозвитку

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Назвали спосіб заощадити під час купівлі дорогого смартфона

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua