Харків атакують «Шахеди»: двоє людей загинули, є поранені
![]()
Під час атаки російських ударних безпілотників у Харкові було чутно вибухи, щонайменше двоє людей загинули.
Про це в Телеграмі повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов, передає Укрінформ.
«У центрі Харкова вибух. Удар «Шахедом», — написав він.
Невдовзі мер повідомив ще щонайменше про два вибухи.
За даними начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, росіяни завдали низки ударів безпілотниками по Шевченківському району Харкова. «На цю хвилину — двоє постраждалих», — поінформував він, додавши, що рятувальні служби виїхали на місця влучання.
Читайте також: Сили оборони вночі збили 94 російські безпілотники, ще 69 — локаційно втрачені
Окрім того, додав посадовець, ще один удар зафіксовано у Холодногірському районі. Там — без постраждалих.
«У Шевченківському районі — влучання ворожого БпЛА в приватний будинок. Дві людини загинули, один — поранений», — написав через деякий час Синєгубов.
Як повідомляв Укрінформ, унаслідок масованого удару російськими безпілотниками по Харкову ввечері, 26 березня, постраждали 13 людей, серед яких двоє дітей.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий