Керівниця благодійного фонду продавала військову амуніцію з гумдопомоги — МВС
![]()
На Волині викрили злочинну «схему» продажу військової амуніції, отриманої як гуманітарну допомогу.
Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба Міністерства внутрішніх справ у Телеграмі.
«Оперативники УСР викрили керівницю одного з відділів благодійного фонду під час реалізації товару за майже 600 000 гривень. За цю суму жінка намагалася продати 54 бронежилети, 25 комплектів бронеплит та 50 пар військових берців і «розгрузки», — йдеться у повідомленні.
Також у відомстві зазначають, що за даними слідства, члени благодійного фонду налагодили постачання з країн ЄС гуманітарної допомоги для військових потреб. Але замість відправляти допомогу на фронт, продавали її.
Крім того, у МВС наголошують, що у ході обшуків правоохоронці вилучили 4800 бронеплит, 2300 плитоносок, 150 пар військового взуття, рулони тканини, документи, які підтверджують факт отримання майна як гуманітарної допомоги, «чорнові» записи.
Читайте також: На Львівщині вкрали військову гумдопомогу на 25 мільйонів
Загальна сума вилученого військового спорядження та амуніції становить понад 28 мільйонів гривень.
Зазначається, що фігурантам може загрожувати до семи років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Як повідомлялось, на Тернопільщині правоохоронці викрили групу осіб, які продавали гуманітарну допомогу — товари військового призначення.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий