«Динамо» програло «Фенербахче» і достроково завершило єврокубковий сезон

Ноябрь 04
00:03 2022

Футболісти київського «Динамо» провели поєдинок заключного, шостого туру групового етапу Ліги Європи УЄФА.

«Біло-сині» на стадіоні імені Юзефа Пілсудського у Кракові (Польща) з рахунком 0:2 поступилися турецькому «Фенербахче», передає Укрінформ.

М’ячі у ворота Георгія Бущана ще до перерви забили Арда Гюлер (23-тя хвилина) та Вілліан Аран (45+2).

«Динамо» догравало матч у меншості — за друге попередження на 68-й хвилині червону картку отримав Ілля Забарний.

В іншому матчі квартету В французький «Ренн» обмінявся голами з кіпрським АЕКом — 1:1.

Підсумкова турнірна таблиця: «Фенербахче» — 14 очок, «Ренн» — 12, АЕК — 5, «Динамо» — 1.

«Динамо» достроково припинило виступ у єврокубках сезону-2022/23.

«Фенербахче» та «Ренн» вийшли до плей-офф Ліги Європи. АЕК продовжить виступ у стикових матчах Ліги конференцій УЄФА.