Через атаку РФ без тепла — майже третина Києва, без світла — частина лівого берега
Декабрь 27
09:22
2025
![]()
Внаслідок атаки ворога без теплопостачання наразі майже третина столиці. Електрики немає в частині районів лівого берега.
Як передає Укрінформ, про це Київський міський голова Віталій Кличко повідомив у Телеграмі.
На лівому березі Києва введені екстрені відключення електроенергії.
“Лівий берег Києва: застосовані екстрені відключення. В разі змін, будемо оперативно вас інформувати у нашому телеграм-каналі”, — зазначають у ДТЕК.
Читайте також: На Київщині наслідки російської атаки зафіксовані у п’яти районах
Як повідомляв Укрінформ, у суботу, 27 грудня, росіяни здійснили масовану повітряну атаку на Україну, у Києві є пошкодження у шести районах.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий