News.ua


Противники жорстких санкцій проти КНДР теж засудили запуск балістичної ракети

Март 04
19:12 2017

Противники жорстких санкцій проти КНДР теж засудили запуск балістичної ракети
МЗС Китаю та Російської Федерації виступили проти політики Пхеньяна, інформує replyua.net посиланням на Deutsche Welle.
Речник міністерства закордонних справ Китаю заявив, що офіційний Пекін виступає проти здійснення Північною Кореєю тестувань балістичної ракети. За словами китайської сторони, подібні дії не є припустимими, адже вони порушують резолюції Організації об’єднаних націй. Російська сторона теж виступила з заявою щодо КНДР. В Москві наголосили, що такі дії Північної Кореї не можуть не викликати стурбованості світової спільноти. В цій ситуації, згідно з повідомленням російського МЗС, Російська Федерація пропонує кожну зі сторін утриматись від дій, що можуть спровокувати загострення конфлікту. Варто зазначити, що раніше РФ та Китай були противниками жорстких санкцій щодо Північної Кореї під час голосування на засіданні Радбезу ООН.
Нагадаємо, що запуск балістичної ракети КНДР вже встигли засудити Сполучені Штати Америки, Японія та Європейський Союз. Американський президент Дональд Трамп запевнив своїх союзників з Японії, що вони підтримуватимуть їх в цьому питанні, так як США перш за все важливо не допустити створення ракет, які можуть досягти американських берегів, відмітив Трамп. В ЄС теж висловили загальне невдоволення цим інцидентом, а також анонсували в найближчий час зустріч керманичей МЗС європейських країн спільно з Федерікою Могеріні для обговорення подальшого сценарію дій ЄС з цього приводу.

Источник: Replyua

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    Лучшее средство для защиты сердца

Лучшее средство для защиты сердца

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях