Хетафе — Барселона 1:2 Відео голів та огляд матчу

Сентябрь 18
19:38 2017

У суботу, 16 вересня, в рамках 4-го туру іспанської Прімери Барселона на виїзді здобула непросту перемогу над Хетафе (2:1).

Синьо-гранатові пропустили ще в першому таймі — гол на 39-й хвилині забив Гаку Сібасакі. У другій половині підопічним Ернесто Вальверде вдалося спершу відігратися зусиллями Деніса Суареса, а вже за кілька хвилин до фінального свистка і вирвати перемогу. Вирішальне взяття воріт на свій рахунок записав новачок клубу Пауліньйо.

Хетафе — Барселона 1:2
Голи: Сібасакі, 40 — Деніс Суарес, 63, Пауліньо, 85.

Хетафе: Гуаїта — Суарес, Джене, Кала, Антунеш — Арамбаррі (Портільо, 85), Бергара — Фажр, Сібасакі (Хіменес, 54), Ндіайе (Мора, 71) — Моліна.

Барселона: тер Стеген — Роберто, Піке, Умтіті, Альба — Ракітіч (Пауліньо, 77), Бускетс, Іньєста (Д. Суарес, 46) — Дембеле (Деулофеу, 29), Л. Суарес, Мессі.

Попередження: Кала, Суарес — Піке, Деулофеу, Альба, Л. Суарес.

До вашої уваги огляд матчу, в якому Барселона вирвала перемогу на останніх хвилинах:

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував відео огляд матчу Вотфорд — Манчестер Сіті.