Шахтар — Зоря 3:1 Відео голів та огляд матчу

Сентябрь 09
20:25 2017

У суботу, 9 вересня, в рамках 8-го туру української Прем'єр-ліги лідер чемпіонату Шахтар у вольовому стилі обіграв Зорю (3:1).

Підопічні Паулу Фонсеки пропустили вже на 13-й хвилині зустрічі, коли Артему Громову вдалося вразити ворота Андрія Пятова. Для того, щоб відігратися Шахтарю знадобилося 20 хвилин — після навісу зі штрафного Сергій Кривцов головою підправив м'яч у ворота. Ну а ключовими хвилинами зустрічі стала остання 20-хвилинка. Спершу Євген Опанасенко "допоміг" супернику, відзначившись автоголом, а вже на останніх хвилинах свій гол забив Бернард.

Шахтар — Зоря 3:1
Голи: Кривцов, 33, Опанасенко (автогол), 70, Бернард, 90 — Громов, 13.

Шахтар: П'ятов — Срна, Кривцов (Степаненко, 62), Ордець, Ісмаїлі — Фред, Патрік (Хочолава, 65) — Дентіньо (Тайсон, 69), Бернард, Коваленко — Феррейра.

Зоря: Лунін — Опанасенко, Чечер, Прийма (Сваток, 7), Сухоцький — Гордієнко, Бабенко, Андрієвський — Караваєв, Громов (Луньов, 77), Юрі.

Попередження: Бернард, Хочолава.

До вашої уваги огляд матчу, в якому Шахтар здобув непросту перемогу над Зорею:

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт публікував розклад і результати матчів УПЛ сезону-2017/2018.