Манчестер Сіті — Крістал Пелас 5:0 Відео голів та огляд матчу

Сентябрь 23
20:18 2017

У суботу, 23 вересня, в рамках 6-го туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті вдома розгромив Крістал Пелас (5:0).

Господарі повністю переграли суперника, відправивши у ворота опонента п'ять м'ячів. У першому таймі розгром почав Лерой Сане, а після перерви дублем відзначився Рахім Стерлінг і ще по голу в ворота Пелас забили Серхіо Агуеро і Фабіан Делфі.

Манчестер Сіті — Кристал Пелас 5:0
Голи: Сане, 44, Стерлінг, 51, 59, Агуеро, 79, Делф, 89.

Манчестер Сіті: Едерсон — Вокер, Стоунз (Делф, 72), Отаменді, Менді (Даніло, 29) — Фернандіньо — Сільва, Де Брюйне — Стерлінг (Б. Сілва, 61), Агуеро, Сане.

Крістал Пелас: Хеннессі — Фосу-Менса, Данн, Сахо, ван Аанхольт — Мілівоєвіч, Кабай (Панчеон, 57) — Таунсенд, Лофтус-Чік, Шлупп — Бентеке (Сако, 62).

Попередження: Менді, Даніло, Сане — Шлупп.

До вашої уваги огляд матчу, в якому Манчестер Сіті серйозно налякав донецький Шахтар:

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Шахтар почав продаж квитків на матч з Манчестер Сіті.