News.ua


У пенсіонерки з картки зняли 50 000 гривень

Апрель 16
10:09 2017

У пенсіонерки з картки зняли 50 000 гривень

До Торецького відділення поліції надходить багато повідомлень про те, що жителі нашого міста стають жертвами шахраїв. Цього разу постраждала пенсіонерка. 13.04.20117 року приблизно о 10:45 годин на мобільний телефон жінки прийшло смс-повідомлення про те, що її пенсійна карка заблокована. Також, у повідомленні був вказаний підпис «Ощадбанку», з наданням контактного номеру. Торечанка подзвонила за цим номером, їй відповів незнайомий чоловік, який представився представником технічного відділу «Ощадбанку». Жінка розповіла, що до неї надійшло повідомлення про те, що її картка заблокована, на що чоловік попросив надати повний номер картки та зазначив, що на номер телефону жінки будуть приходити повідомлення з кодами, які остання, повинна повідомляти йому. Пенсіонерка повідомила всі коди, які їй надійшли, а їх було сім, після чого подзвонила на гарячу лінію «Ощадбанку», де їй повідомили про те, що з її пенсійної картки було знято 50 000 гривень (послуга смс-інформування у жінки не підключена).
Шановні, для того, щоб не стати жертвами шахраїв, в жодному разі, нікому не повідомляйте номера своїх банківських карток! Будьте уважні та обережні!

Источник: police.toretsk.net

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

По данным разведки США, Китай скрыл масштабы вспышки коронавируса, — Bloomberg

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях