News.ua


Телефонна розмова з "банкіром" коштувала чоловіку 43 тисячі гривень

Февраль 18
20:57 2020

Останнім часом в області почастішали випадки шахрайств, пов’язаних з банківськими картками. Злодії представляються працівниками банку, дізнаються у людей персональні дані їхніх карток і знімають звідти кошти.
Саме від такої афери потерпів 62-річний мешканець Гусятинського району. Після спілкування з псевдопрацівником банку з пенсійної картки чоловіка зникло 43 тисячі гривень. Правоохоронці встановлюють особу телефонного шахрая.

Співробітники поліції вкотре нагадують: не можна нікому розголошувати персональні дані ваших банківських карток. Коли вам телефонують і представляються працівником банку та просять назвати номер картки та інші її дані, мотивуючи тим, що вашу картку заблоковано, або з неї намагаються зняти кошти, у жодному разі цього не робіть. Працівники фінустанови ніколи не телефонують своїм клієнтам задля отримання такої інформації. Одразу припиняйте розмову з таким абонентом. У будь-якому випадку проявляйте пильність.

Источник: lypa.com.ua

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

Со слезами на глазах: Анна Тринчер рассказала о том, что рассталась со своим парнем

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях