News.ua


Пропозиція руки та серця від фермера потрапила на Google карти

Февраль 15
01:37 2020

Німецький фермер Стефан Шварц зробив своїй дівчині незвичайну пропозицію руки і серця, яке зафіксували Google Карти, передає видання New York Post.

На кукурудзяному полі фермер створив гігантську пропозицію руки та серця. Після того, як посіяна кукурудза зійшла та зімкнула ряди, безпілотник Стефана Шварца зафільмував напис згори. Це був справжній сюрприз для його обраниці, але дівчина тут же відповіла «Так» не думаючи ні хвилини.

Пропозицію своїй коханій фермер зробив ще в травні 2019 р, але відомим став лише тепер, коли знімок кукурудзяного поля із фразою «Ти вийдеш за мене?» потрапив на Google карти. Закохані дізналися про це від тітки Шварца, яка помітила напис на карті.

Источник: kurkul.com

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    Хакеры ловко пользуются новостями о коронавирусе в своих целях

Хакеры ловко пользуются новостями о коронавирусе в своих целях

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях