News.ua


Прикордонник постане перед судом за несанкціонований збут інформації

Февраль 25
23:27 2020

До суду скеровано обвинувальний акт відносно військовослужбовця Ізмаїльського прикордонного загону Держприкордонслужби. Прикордоннник обвинувачується у несанкціонованому збуті інформації з обмеженим доступом (ч. 2 ст. 361-2 та ч. ч. 2, 3 ст. 362 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

Слідством встановлено, що протягом червня-липня 2019 року прикордонник неодноразово здійснював збут інформації про перетин громадянами державного кордону України. Дані із відповідного реєстру військовослужбовець фотографував на мобільний телефон та через месенджер надсилав спільнику, який безпосередньо передавав їх замовнику. Неправомірну вигоду за свої «послуги» чоловік одержував на банківську картку. Загалом разом зі спільником прикордонник одержав понад 6,5 тисяч гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Хмельницької області. Оперативний супровід — Управління Служби безпеки України в Хмельницькій області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Источник: stopcor.org

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    Луковая шелуха: эффективное и безопасное средство от многих заболеваний

Луковая шелуха: эффективное и безопасное средство от многих заболеваний

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях