News.ua


Президент Литви: Російська розвідка переходить в електронний простір

Март 25
21:57 2020

У період пандемії коронавірусу помітна активізація російської розвідки, діяльність якої перенесена в електронний простір. На цьому у середу наголосив президент Литви Ґітанас Науседа після зустрічі із службами безпеки країни.

«Ми спостерігаємо нині активізацію здебільшого розвідувальних органів Росії», — сказав під час пресконференції президент Литви, зазначає polskieradio.

Однак Науседа зазначив, що «у результаті пандемії значно зменшилися можливості фізичної розвідки з приводу обмеження фізичних контактів».

«Усе переноситься до електронного простору», — додав він.

Президент Науседа зазначив, що «в умовах кризи зберігається співпраця» з Росією та Китаєм, але «ми не можемо бути наївними і вірити, що геополітичні інтереси, або зацікавлення внутрішніми справами інших держав, зникнуть».

«Наші розвідувальні та контррозвідувальні служби несуть відповідальність за готовність до зміни дійсності та викритті можливих випадків на ранній стадії», — наголосив Науседа.

Нагадаємо, раніше віцеміністр державних активів Януш Ковальський у розмові з виданням «Gazeta Polska Codziennie» сказав, що «дуже серйозною проблемою» є, зокрема, активність російських тролів в Інтернеті. Російська дезінформація стає активною у такий період. Все для поглиблення кризи та створення хаосу».

Нагадаємо також, що згідно зі звітом Європейської комісії, апарат Путіна використовує корона вірусу для поширення дезінформації, паніки, хаосу на Заході. Також канадська розвідка звинуватила Росію у використанні епідемії коронавірусу для дезінформації та пошуку впливів на громадську думку і політику в Канаді.

Крім того, нещодавно речник міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин заявив, що польські спецслужби стежать «за діяльністю іноземних спецслужб та перевірку, чи вони користуються нинішньою кризою».

Источник: intvua.com

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    Мошенники продвигали в YouTube фейковую раздачу криптовалют от имени Билла Гейтса

Мошенники продвигали в YouTube фейковую раздачу криптовалют от имени Билла Гейтса

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях