News.ua


Ці 10 застосунків «вбивають» батарею смартфона: як це виправити

Апрель 03
14:07 2025

Однією з найбільших проблем при використанні смартфона є надто швидке розрядження батареї. Для скорочення споживання енергії корисно знати, які програми найактивніше витрачають заряд.

Серед них – застосунки соцмереж, онлайн-знайомств та месенджери, які навіть у фоновому режимі споживають велику кількість енергії. OBOZ.UA публікує топ-10 таких сервісів.

Щоб продовжити час заряду акумулятора смартфона, слід звернути особливу увагу на енергоємні застосунки, які можуть швидко розряджати акумулятор, навіть якщо не використовуються активно. Нижче наведено топ-10 такихзастосунків:

– Fitbit;

– Uber;

– Skype;

– Facebook;

– Airbnb;

– Instagram;

– Tinder;

– Bumble;

– Snapchat;

– WhatsApp.

За даними Nyheder24, список застосунків наведено в порядку споживання заряду батареї: найбільш енергоємним є Fitbit – додаток для відстеження щоденної активності.

За ним іде додаток таксі Uber і так далі.

Крім того, серед головних винуватців розряду батареї – такі застосунки, як Facebook, Snapchat та WhatsApp.

Вони споживають багато ресурсів не тільки, коли відкриті, але й у фоновому режимі, постійно синхронізуючи дані, завантажуючи повідомлення та оновлюючи статуси.

Цей «невидимий» витік енергії може суттєво вплинути на термін служби акумулятора.

Програми для знайомств, такі як Tinder і Bumble, також сильно споживають заряд батареї. Вони працюють у фоновому режимі, використовуючи GPS для оновлення розташування та надсилання повідомлень, навіть якщо ви активно не використовуєте їх.

Щоб заощадити заряд батареї, можна вручну закрити енерговитратні програми або оптимізувати споживання заряду ними, особливо на гаджетах з ОС Android.

Для цього необхідно відкрити «Налаштування», вибрати пункт «Батарея», потім «Оптимізувати використання батареї» в розділі «Додаткові налаштування» та вибрати застосунки, для яких ви хочете вимкнути фонову активність, натиснувши «Не оптимізувати».

Це допоможе скоротити споживання енергії, але слід пам’ятати, що в такому разі повідомлення в режимі реального часу від цих програм не приходитимуть.

Источник: obozrevatel.com

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Останні новини

Вступ України до ЄС: Шмигаль та фон дер Ляєн обговорили відкриття переговорних кластерів

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua