Хороший хостинг — який він?
Працюючи над онлайн-проектами, вебмастери часто виявляються перед питанням: безкоштовний або платний хостинг вибрати для свого сайту? Зрозуміло, безкоштовний хостинг — це економічно і дуже просто (наприклад, його не потрібно адмініструвати і встановлювати необхідне програмне забезпечення). Але якщо ви всерйоз налаштовані створити хороший сайт, краще все-таки оплатити послуги якісного провайдера.
Переваги платного хостингу
Платний хостинг має ряд переваг, які впливають на роботу вашого сайту. По-перше, такі провайдери часто забезпечують цілодобову техпідтримку, регулярні бекапи і завчасні повідомлення про можливі неполадки на сервері. По-друге, такий тип послуг має на увазі підтримку різних мов програмування, високу швидкість завантаження скриптів і можливість використання свого домену 2 рівня. До того ж, такі провайдери не розміщують на вашому сайті свою рекламу, що також важливо.
Технічні параметри для вибору хостингу
Вибирати послугу варто за такими критеріями:
1. Завантаженість сервера. Для роботи вашого сайту знадобиться потужне «залізо»: процесор, жорсткий диск, оперативна пам’ять. Вибираючи хостинг, варто звернути на це увагу. Варто також пам’ятати, що завантаженість сервера залежить також від типу хостингу. Наприклад, якщо ви виберете віртуальний хостинг, ваш сайт буде конкурувати за ресурси з іншими сайтами, розміщеними на тому ж сервері. У випадку ж з VDS або dedicated сервером такого не станеться.
2. Операційна система і ПО. Вибираючи провайдера, переконайтеся в підтримці необхідної операційної системи, мов програмування, технологій і скриптів. Розглядаючи цей критерій, вам потрібно звернути увагу на те, яких технологій потребує використовувана вами CMS або проконсультуватися з розробником, який писав сайт.
3. Обсяг дискового простору. Заздалегідь оцініть обсяг пам’яті, необхідний для зберігання вашого сайту, і вибирайте послугу, виходячи з цього обсягу. Немає сенсу переплачувати за обсяг пам’яті, який ви не будете використовувати.
4. Місцезнаходження серверів. Бажано, щоб сервери були розташовані в тій же країні, в якій проживає левова частка цільової аудиторії вашого сайту. Це позитивно вплине на швидкість роботи сайту на пристроях користувачів.
5. Технічна підтримка. Навіть досвідченим веб-майстрам час від часу доведеться звертатися в техпідтримку для вирішення виниклих питань. Тому вибирайте провайдера, який пропонує якісну цілодобову підтримку.
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий