News.ua


Японія розглядає поступки щодо сої та рису на митних переговорах з США

Апрель 20
03:09 2025

Посилання скопійовано

Японія розглядає можливість збільшення імпорту сої та рису як поступку на торгових переговорах з США щодо запроваджених президентом Дональдом Трампом масштабних тарифів

Про це повідомляє японська газета Yomiuri, передає Reuters.

Японія прагне скасувати мита введені проти Японії Трампом шляхом перемовин.

Японія постраждала від 24% мита на експорт до США, хоча ці ставки, як і більшість тарифів Трампа, були призупинені на 90 днів. Універсальна ставка в 10% залишається в силі, як і 25% мито на автомобілі, які є основою японської економіки, залежної від експорту.

Під час першого раунду двосторонніх переговорів у середу американські переговірники згадали автомобілі і рис як сфери, де, за їхніми словами, Токіо встановлює ринкові бар’єри, і зажадали, щоб Японія імпортувала більше м’яса, рибних продуктів і картоплі.

Трамп розкритикував Японію за те, що вона запровадила 700% мита на рис — цифра, яка, за словами Японії, ґрунтується на застарілих міжнародних цінах на рис.

Очікується, що міністр фінансів Японії Кацунобу Като відновить двосторонні переговори з міністром фінансів США Скоттом Бессентом на полях глобальних зустрічей наступного тижня у Вашингтоні.

Нагадаємо:

Імпорт СПГ зі США до Китаю повністю зупинений вже понад 10 тижнів, це свідчить про те, що торговельна війна між США і Китаєм зачепила і сферу енергетики.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Останні новини

За незаконную рекламу в Украине выписали штрафов на 2,6 млн грн

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua