Українці здобули «золото», два «срібла» та «бронзу» на словенському етапі Кубка Європи з дзюдо

Июнь 16
17:35 2024

У Подчетртеку (Словенія) завершився черговий етап Кубка Європи з дзюдо.

Другий день змагань приніс збірній України «золото» та два «срібла», передає Укрінформ.

Переможцем турніру став киянин Заур Дуньямалієв, який у фіналі вагової категорії до 100 кг поборов Віктора Адама зі Словаччини.

Срібні нагороди завоювали Ігор Цуркан (до 81 кг) та Олексій Моїсеєв (понад 100 кг).

Як повідомлялося, днем раніше бронзовим призером став Сергій Неботов (до 73 кг).

У загальнокомандному заліку збірна України посіла 4-те місце серед 29-ти країн.

Наступний етап Кубка Європи відбудеться 6-7 липня у Таллінні (Естонія).

На фото: Заур Дуньямалієв (ФДУ).