News.ua


Україна має боротися з російською дезінформацією на своїй території — Президент

Декабрь 02
22:21 2022

Нині складно боротися з пропагандою в росії, але Україна має боротися з російською дезінформацією на своїй території.

На цьому Президент України Володимир Зеленський наголосив під час спілкування зі студентами та викладачами Університету Григорія Сковороди під час робочої поїздки у Київську область, передає Укрінформ із посиланням на сайт глави держави.

«Є різні заходи, яких наша держава мала вжити із самого початку. Це було складно: був великий вплив росії у нас – і інформаційний, і політичний, і виробничий, і історичний… Є фундаментальні речі. Не може інформаційне поле в Україні контролюватися росією», – сказав Зеленський.

Тому, додав він, щоб боротися з інформаційним впливом росії на українське суспільство, РНБО ухвалила рішення про припинення діяльності окремих телеканалів, які фінансувалися з країни-агресорки.

Крім того, на думку Президента, потрібно розвивати українські університети та науку, адже це також інформаційна боротьба. Це стосується й духовної сфери у нашій країні. «І якщо хтось підтримує війну в Україні, він точно не проукраїнський і обрав іншу державу», – констатував він.

Зеленський вважає, що все це дуже правильні, справедливі демократичні кроки, які держава повинна робити, а суспільство – підтримувати. «Я думаю, що суспільство це також розуміє», – додав глава держави.

Читайте також: Зеленський узяв участь у форумі «Сковорода-300» та поспілкувався зі студентами трьох вишів

Президент наголосив на необхідності доносити правдиву інформацію до суспільств у різних країнах і пробивати інформаційну завісу пропаганди, яку створила росія. Це допоможе об’єднувати світ навколо України.

«Окремий підхід має бути в боротьбі з пропагандою на територіях, які ми деокуповуємо», – зауважив він.

Відповідаючи на запитання, чи мають в Україні з’явитися нові символи замість радянських, які зараз витісняються, Президент висловив думку, що це вже відбувається природним шляхом.

«Авжеж треба допомагати цьому й давати можливість, але я не хотів би, щоб був тиск. Мені здається, що Україна міцна тому, що вона дуже вільна щодо свого волевиявлення та ставлення до життя. І тому дискусія має йти знизу… Про це треба говорити, думати з громадськістю, науковцями, які мають бути законодавчі зміни. Але найголовніше – щоб усе це було не шляхом тиску, руйнування, принижень тощо», – сказав Зеленський.

На переконання глави держави, у цьому процесі основне – діалог і логіка.

Читайте також: Президент: Ми гарантуємо Україні духовну незалежність

«Сьогодні все суспільство об’єднане й дуже хоче відновлювати все те, що було забуте: і назви, і пам’ятники, і важливі історичні знання, і пам’ять про людей, які були забуті довгі часи завдяки радянській владі», – зауважив він.

Як зазначив Президент, Україна спроможна віднайти свою справжню спадщину завдяки роботі науковців і фахівців, які мають глибокі знання з історії.

«Сьогодні хочеться найбільше забутого, але нашого, українського. Нашу ідентичність треба підтримувати», – підсумував Зеленський.

Фото: ОП

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Останні новини

Крим, як і вся Україна, має бути вільним — Зеленський

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua