News.ua


У США ведуть суперечки щодо збереження AM-радіо для автомобілів

Январь 28
17:25 2024

Getty Images

Автовиробники прагнуть вилучити технологію радіотрансляції AM з автомобілів, тоді як окремі групи політиків хочуть закріпити її законодавчо.
Про це йдеться в матеріалі the Wall Street Journal.
Протягом останніх 5 років AM-частоти значно втратили популярність серед американців. Якщо у 2016 році кількість користувачів становила 107 млн, у 2023 році їх кількість зменшилась до 78 млн.
Законодавці з різних груп кажуть, що більшість автомобільних компаній не мають жодних зобов’язань щодо майбутнього AM-тюнерів в автомобілях, тому вони хочуть законодавчо зобов’язати їх продовжувати випускати автомобілі з безкоштовним AM-радіо.
Прихильники стверджують, що це важлива частина мережі екстреного зв’язку, також на його частотах працюють резерви екстрених служб.
Автовиробники та технологічні адвокаційні групи заявили законодавцям, що вимога щодо закріплення AM-радіо як обовʼязкову опцію в автомобілях буде «несумісною з принципами вільного ринку».
Окрім цього, автовиробники наголошують, що споживачі мають безліч альтернативних способів звʼязку.
Нагадаємо:
У 2023 році вперше в історії електромобіль — американська Tesla Model Y — очолив рейтинг найпопулярніших нових авто у Європі.
Німецькі автовиробники, такі, як BMW, Mercedes-Benz і Volkswagen не встигають за ринком електромобілів, втрачаючи прибутки, через ставку на класичні автомобілі.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Останні новини

Сибіга на зустрічі з міністром економіки Азербайджану говорив про інвестиції та енергетику

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua