News.ua


Німеччина має давати Україні зброю без будь-яких відмовок — віцепрезидентка Бундестагу

Октябрь 22
03:56 2022


Постачання зброї, допомога з відбудовою, підтримка української культури є трьома найнагальнішими завданнями для Німеччини та Європи.

Про це заявила віцепрезидентка німецького Бундестагу Катрін Герінг-Екардт на Міжнародній конференції з питань воєнних злочинів рф в Україні, передає кореспондент Укрінформу.

«Є 3 завдання, які мають центральне значення. По-перше, це постачання зброї без будь-яких «якщо» чи «але». До того ж, зброї, яку українці насправді потребують. І немає значення, взята та техніка на складах підприємств Німеччини, або із запасів Бундесверу», — наголосила віцепрезидентка Бундестагу.

Вона зазначила, що безліч разів повторювалося: в Україні йдеться про захист наших цінностей, Європи, нас усіх. «Але це не має бути пустими словами, Українці потребують зброї, аби все це захистити». — зауважила Герінг-Екардт. 

Читайте також: Зеленський просить Європу максимально прискорити надання Україні систем ППО

Друге питання — відбудова України. Герінг-Екардт вважає «абсурдними» заяви про необхідність починати робити це після завершення війни. Зараз, коли інфраструктура України свідомо руйнується, як раз і потрібна негайна допомога як з розмінуванням, так і з відбудовою розбитих шкіл, лікарень і так далі. «Ми маємо взяти на себе відповідальність… І це означає не лише бути на місці з грошима, але й з персоналом», — сказала віцепрезидентка парламенту ФРН.

Третє питання політикиня зв’язала з тим, що Німеччина має подбати про те, що українська історія, культура, мова були присутні у ФРН. Адже путін, росія, намагаються знищити українську ідентичність культуру, історію, а не лише людей. Невипадково бомби летять у театри, бібліотеки. школи.

Читайте також: Німеччина допоможе подолати наслідки ракетного терору рф – Зеленський поговорив зі Штайнмаєром

На переконання депутатки, путіна абсолютно здивували та налякали три речі: мужність українців і їх національна гордість; солідарність Заходу; внутрішні реформи в Україні, які продовжуються.

Також Герінг-Екардт звернула увагу та такий момент, що «страх перед путіним багато років тримав німців в особливому тонусі». Зараз це доходить кінця, запевнила вона.

Як повідомляв Укрінформ, Німеччина напередодні зими передала Україні черговий пакет військової допомоги.

Фото: Ольга Танасійчук, Укрінформ

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Останні новини

Украина продолжает операции в регионах России

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua