Дар’я Романюк та Єва Сердюк – чемпіонки світу з пляжного волейболу U-19

Сентябрь 18
19:56 2022

У фіналі українки здолали суперниць із США.

Українки Дар’я Романюк та Єва Сердюк стали чемпіонками світу з пляжного волейболу (U-19), передає Укрінформ.

Представниці Чорноморська у фіналі з рахунком 2:0 (21:17, 21:18) перемогли суперниць із США Мірайю Мессі та Ешлі Патер.

Зазначимо, що українки за весь турнір не віддали суперницям жодного сету та здобули першу медаль чемпіонату світу з пляжного волейболу в історії одеського спорту.

Як повідомляв Укрінформ, минулого року інший український дует Ангеліна Хміль / Тетяна Лазаренко стали бронзовими призерками ЧС (U-19).