News.ua


Ціни на нафту стабільні: проблеми Китаю компенсують очікуване скорочення поставок

Сентябрь 05
09:47 2023

reuters

Ціни на нафту у вівторок майже не змінилися, оскільки дані про те, що економіка Китаю все ще бореться з відновленням після пандемії, нівелювали очікування щодо продовження скорочення поставок провідними членами ОПЕК+ Саудівською Аравією і Росією.

Про це пише Reuters.

Як змінились ціни

Ф’ючерси на нафту марки Brent на листопад впали на 9 центів, або на 0,10%, до 88,91 долара за барель. Жовтневі ф’ючерси на американську нафту WTI виросли на 34 центи, або на 0,4%, до 85,89 доларів о 03:15 за Гринвічем.

Очікується, що Саудівська Аравія продовжить добровільне скорочення в жовтні, а Росія представить нову угоду про скорочення поставок ОПЕК+ на цьому тижні, за словами її віце-прем’єр-міністра.

Москва вже оголосила, що скоротить експорт на 300 тис барелів на добу у вересні, після скорочення на 500 тис барелів на день у серпні. Очікується, що Ер-Ріяд також перенесе добровільне скорочення на 1 млн барелів на добу на жовтень.

«З огляду на очікування ринку, малоймовірно, що обидва виробники відмовляться від продовження угоди і таким чином ризикують розпродажем на ринку», — зазначають аналітики ING в аналітичній записці для клієнтів.

Причини

З іншого боку, опитування приватного сектора показало у вівторок, що активність у сфері послуг в Китаї зростала найповільнішими темпами за останні вісім місяців, оскільки слабкий попит продовжував дошкуляти другій найбільшій економіці світу, а заходи стимулювання не змогли суттєво пожвавити споживання.

Аналітики кажуть, що ринки врахували нещодавні зусилля Китаю зі стимулювання економіки, нівелювавши підтримку від очікуваного скорочення поставок нафти.

В Японії, третій найбільшій економіці світу, витрати домогосподарств у липні впали на 5% порівняно з попереднім роком, що є глибшим за прогнозоване падіння на 2,5%, триває вже п’ятий місяць падіння.

Екномічна правда

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Останні новини

Україна за допомогою коштів ЄБРР зможе імпортувати великі обсяги газу

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua