Окупований Севастополь повністю залишився без світла після атаки дронів
Окупований Севастополь повністю залишився без світла після атаки дронів
TelegramExilenova+
Посилання скопійовано
Українська правда
Так званий «губернатор» тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня місто повністю залишилося без електропостачання.
Джерело: гауляйтер Севастополя Михайло Развожаєв, Telegram-канал «Крымский ветер»
Деталі: За повідомленнями очевидців та моніторингових пабліків, серія потужних вибухів лунала в Криму впродовж всієї ночі. Головним об’єктом ураження стала Балаклавська ТЕС у Севастополі, яка є однією з ключових електростанцій півострова.
«У результаті атаки ворога на нашу енергетичну інфраструктуру місто тимчасово залишилося без електропостачання», – констатував Развожаєв.
«Нас не залякати відсутністю світла. Ми переживали й не таке, вистоїмо й зараз», – заявив гауляйтер.
Наразі масштаби пошкоджень на Балаклійській ТЕС встановлюються. Представник окупаційної влади намагається заспокоїти населення, водночас закликаючи економити заряд батарей телефонів.
Окрім Севастополя, цієї ночі вибухи чули також у Бахчисараї, Керчі та в районі гори Ай-Петрі, де розташована радіолокаційна станція (РЛС) радіотехнічного батальйону Повітряно-космічних сил РФ.
Крім того, є повідомлення про вибухи і пожежу в районі ТЕС у Сімферополі.
Що передувало:
Напередодні атаки, ввечері 23 червня, так званий радник «голови» анексованого півострова Олег Крючков оголосив про «превентивне» запровадження графіків віялових відключень електрики в Криму. За попередніми даними, без електропостачання залишилася приблизно половина території півострова.
Раніше Сили безпілотних систем України заявили про ураження резервуарів з паливом на Керченській ТЕЦ та електроподстанції 330/110 кВ «Західний Крим».


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий