News.ua


Чиновники Нацполіції, підозрювані у хабарництві, вийшли з СІЗО під заставу

Май 23
02:53 2026

Фото: «Суспільне»

Посилання скопійовано

Четверо посадовців Нацполіції, яких підозрюють в отриманні хабарів за «кришування» так званих порноофісів, вийшли з СІЗО під заставу.

Про це «Суспільному» повідомили в Офісі генпрокурора.

Йдеться про начальника поліції Івано-Франківщини Володимира Яцюка, першого заступника начальника поліції Тернопільщини Андрія Ткачика, ще одного фігуранта Сергія Безпалька та заступника начальника поліції Житомирщини Іллю Гулеватого. Розмір застави для них становив від 1,164 млн грн до 7 млн грн.

Після виходу під заставу підозрювані мають з’являтися за викликом слідчого і прокурора, здати закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Під вартою поки залишається лише ексводій автогосподарства держустанови МВС Володимир Воробей. Суд визначив йому заставу у 8 млн грн.

Читайте також: Усе на показ: в Україні декриміналізують порнографію

Нагадаємо:

20 травня стало відомо, що Офіс генерального прокурора за оперативного супроводу СБУ викрив корупційну схему у Національній поліції.

За версією слідства, вони брали хабарі за прикриття роботи офісів, які поширювали в інтернеті контент відвертого характеру.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Литовська Granta Autonomy представила інноваційний дрон-перехоплювач Black Wasp

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах



Наші партнери

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
News.ua