ЗСУ влаштували загарбникам під Ізюмом справжнє пекло — перехоплення
![]()
Загарбники панікують через масштаб, точність і потужність ударів українських військових.
Про це свідчить телефонна розмова росіян, яку перехопила СБУ, передає Укрінформ.
Загарбник скаржиться дружині, що українська армія «розійшлася» і б’є без упину.
«Просто … (б’ють) усе. Вони вираховують та усюди … (б’ють)», — каже російський вояк.
Він також описує масштаби руйнувань. «Учора вночі … (розбили) базу… цю, куди возять бензин… скільки там техніки! Не знаю про людей, нічого не кажуть, як завжди, але, напевне, … (до біса)! Там дуже багато народу жило, різні частини. … Все … (розбили)», — каже він.
На додачу окупант виразив сумніви у тому, що російська армія хоч кудись здатна просунутися.
Читайте також: ЗСУ відбили атаки ворога в районі дев’яти населених пунктів
Як повідомлялося, військові рф на тимчасово захопленій території України мріють не про перемогу, а про те, як вижити.


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий