News.ua


Землетрус у Китаї – є жертви

Август 08
23:37 2017

Землетрус у Китаї – є жертви
Китай доволі часто стає місцем розгулу стихії, а, з огляду на густоту населення, в КНР такі природні катаклізми зазвичай призводять до численних людських жертв, — інформує новинний портал replyua.net з посиланням на ВВС.
Так, Геологічна служба США відрапортувала про землетрус силою 6,5 бали. Підземні поштовхи було зафіксовано на території провінції Сичуань (південно-західний Китай). Епіцентр стихійного лиха знаходився на відстані три сотні кілометрів від головного міста провінції – Ченду і залягав на глибині в десять кілометрів. Як інформують журналісти, принаймні п’ятеро осіб загинули, ще шістдесят отримали поранення різноманітної тяжкості.
На світлинах міста можна побачити, що місто Цзючжайґоу, яке стало об’єктом розгулу стихії, практично повністю зруйноване. За словами місцевих мешканців, підземні поштовхи були навіть сильнішими, ніж у 2008 році. Цілком ймовірно, що кількість постраждалих буде зростати, адже у 2008 році розгул стихії став причиною смерті сімдесяти тисяч осіб. Серед постраждалих можуть бути іноземці, адже район є китайською «туристичною Меккою». На місці події працюють рятувальники, розбираючи завали та шукаючи постраждалих.

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    Лучшее средство для защиты сердца

Лучшее средство для защиты сердца

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях