News.ua


«Зброю на Донбасі брали з шахт»: Росія в Гаазі продовжує дивувати своїм виступом

Март 07
12:32 2017

"Зброю на Донбасі брали з шахт": Росія в Гаазі продовжує дивувати своїм виступом
Російська Федерація у Гаазькому трибуналі під час свого виступу заявила, що проросійські бойовики на Донбасі знайшли зброю самі. «Це залишки радянської зброї або тої, що залишилася від української армії». Про це під час розгляду українського позову у Міжнародному суді ООН заявив один із представників Росії, керівник департаменту з питань загроз та нових викликів Ілля Рогачов, передає replyua.net.
«Головним джерелом зброї та військової техніки, яку використовують ополченці на Донбасі, являється запаси за часів Радянського союзу, які залишилися на Україні», — заявив він. В той самий час росіянин наголосив, що «більшість цієї зброї знаходилася в шахтах на території Донбасу і опинилася в розпорядженні повстанців, які виборюють свою свободу».
«Також значна кількість зброї була покинута українською армією, якій довелося тікати», — додав Рогачов. В той самий час він не став коментувати докази української сторони про те, що бойовики «ДНР» та «ЛНР» використовують новітню сучасну зброю, яка є лише на озброєнні в армії Російської Федерації. Як відомо, основне сховище радянської зброї знаходиться на території Бахмута. На початку АТО проросійські загарбники намагалися отримати туди доступ, але українські захисники запобігли цьому.

Источник: Replyua

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    Германия примет часть спасенных из Сирии сотрудников организации «Белые каски»

Германия примет часть спасенных из Сирии сотрудников организации «Белые каски»

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях