News.ua


У Китаї заявили про припинення співпраці з КНДР

Июль 09
17:17 2017

У Китаї заявили про припинення співпраці з КНДР
Керівник Центру міжнародного співробітництва з питань безпеки Міністерства оборони КНР Чжоу Бо в інтерв'ю телеканалу Channel New Asia заявив, що Китай припинив контакти з КНДР по військовій лінії. Про це інформує replyua.net.
«Раніше у нас було багато контактів і обмінів. У нас з ними зараз немає контакту. Я думаю, що це відображає свого роду зміна в наших відносинах з причин, відомим всім», — заявив Чжоу Бо. Він зазначив, що Китай зараз проявляє солідарність з «міжнародним співтовариством» щодо дотримання резолюцій ООН. Чжоу Бо підкреслив, що Китай допомагає США і КНДР налагодити двосторонній контакт.
В той же самий час, за словами Чжоу Бо, Пекін не раз заявляв Пхеньяну, що в інтересах Північної Кореї почати денуклеаризацію країни. Однак ситуація, на думку Чжоу Бо, здається «занадто хаотичною», в тому числі через розміщення в Південній Кореї протиракетних комплексів THAAD і ракетних випробувань КНДР. Він також висловив надію, що в кінцевому підсумку Китай спільно з іншими країнами зможуть знайти рішення з північнокорейського питання. Нагадаємо, що 4 липня Північна Корея запустила балістичну ракету в бік Японії. Ракета впала в особливій економічній зоні Японії.

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    Украина занимает 131 место в рейтинге инвестиционной привлекательности в 2018 году

Украина занимает 131 место в рейтинге инвестиционной привлекательности в 2018 году

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях