News.ua


Рада безпеки ООН посилила санкції проти Північної Кореї

Август 06
00:54 2017

Рада безпеки ООН посилила санкції проти Північної Кореї
Радбез ООН одноголосно підтримав проект резолюції щодо посилення санкційних обмежень проти Північної Кореї, інформує replyua.net з посиланням на Новое время.
Розробкою проекту резолюції займалися представники Сполучених Штатів Америки у відповідь на останні 2 запуски КНДР міжконтинентальних балістичних ракет в минулому місяці. Відповідно тексту документу, КНДР забороняється експорт свинцю, вугілля, заліза, залізної руди, свинцевої руди та морепродуктів. В зв’язку з цим передбачається, що Північна Корея може втрати близько 1 мільярда доларів експортних доходів щороку. Резолюція посилює правила на імпорт технологій, що можуть використовуватись в Північній Кореї для виробництва товарів подвійного призначення. Крім того, запроваджені санкції заморожують рахунки Банку зовнішньої торгівлі КНДР, а держави-члени ООН зобов’язані не збільшувати чисельність працівників з Північної Кореї усередині держави і не інвестувати кошти в спільні проекти з північнокорейськими компаніями. До санкційного переліку ООН також потрапили 9 фізичних та 4 юридичні особи.
Нагадаємо, 28 липня у КНДР провели чергові випробування ракети, що стали вже 14 в цьому році.

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    В Лос-Анджелесе полиция арестовала злоумышленника, который забаррикадировался в магазине с заложниками

В Лос-Анджелесе полиция арестовала злоумышленника, который забаррикадировался в магазине с заложниками

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях