News.ua


Публіцист: у міжнародних організаціях не бачать різниці між правом та безправ’ям, між терористами та українською армією

Сентябрь 02
20:14 2017

Публіцист: у міжнародних організаціях не бачать різниці між правом та безправ’ям, між терористами та українською армією
Журналіст Лариса Волошина вказує на неприпустимі маніпуляції, до яких вдаються представники міжнародних організацій у спробах замовчати жахливі злочини, вчинювані терористами на Донбасі, — про це інформує новинний портал replyua.net з посиланням на «Обозреватель».
Так, журналіст нагадує, що міжнародна правозахисна організація Freedom House оприлюднила карту свобод, на якій Крим було позначено іншим кольором, ніж решту території України. Коли українські політики очікувано обурились, у Freedom House заявили, що, мовляв, орієнтувались на рівень свобод в регіоні. Тоді виникло наступне питання – чому ж окупована частина Донбасу має той же колір? Правозахисники послались на те, що, мовляв, не встигають слідкувати за мінливою лінією розмежування. Доволі сумнівно: у такому разі або ж результат всієї України завідомо погіршено за рахунок безчинств, які творять бойовики на непідконтрольній території, або ж ситуація на окупованій території покращується за рахунок вільної частини України. В обох випадках йдеться про відверту маніпуляцію. Тим же грішить і звіт Amnesty International Ukraine: «бойовики батальйону Азов», «урядові війська захопили Костянтинівку» тощо.
Журналіст нагадує про історію протистояння Гарета Джонса та Уолтера Дюранті. Перший на межі 1932-1933 років доводив, що на території України розгорнувся Голодомор. Другий, лауреат Пулітцерівської премії, звинуватив Джонса у брехні та маніпуляціях, і йому повірили. Через багато років експерти довели, що Дюранті написав статтю, повну радянської пропаганди, але було вже пізно. Зараз ситуація схожа – міжнародні «правозахисники» знову не бачать різниці між правом та безправ’ям, — наголошує Волошина.

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

АвтоВАЗ отправил на пенсию Lada Priora

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях