News.ua


Продовжуючи традиції Путіна: росіяни черговий раз осоромились на весь світ

Ноябрь 14
18:21 2017

Продовжуючи традиції Путіна: росіяни черговий раз осоромились на весь світ
Як інформує видання replyua.net з посиланням на «Радіо Свобода», російське Міністерство оборони черговий раз осоромилось.
Зокрема, росіяни стверджували, що мають «беззаперечні докази» того, що Вашингтон співпрацює з «Ісламською державою», у тому числі – прикриваючи боєздатні загони терористів. Такі твердженні супроводжували п’ятьма світлинами, на яких буцімто було зафільмоване таке прикриття. Відповідне повідомлення було опубліковане на сторінках Міноборони РФ у Twitter та Facebook, більше того, продубльоване російською, англійською та арабською мовами. Російські військові переконували, що на світлинах зображено автомобільну колону терористів ІД на шляху з Абу-Кемаля до сирійсько-іракського кордону.
Тим не менш, користувачі соціальних мереж дуже швидко виявили підробку. Чотири світлини були створені за допомогою відео, які поширювало іракське Міністерство оборони. Але остання – п’ята – перевершила всі сподівання: вона виявилась скріншотом гри AC-130 Gunship Simulator: Special Ops Squadron. Нагадаємо, що кілька місяців тому російський президент продемонстрував відомому американському режисеру Оліверу Стоуну відео буцімто боротьби російської армії з терористами. Відповідні кадри потрапили у документальний фільм про Путіна. Користувачі з’ясували, що російський президент використав відео американського Міноборони.
Продовжуючи традиції Путіна: росіяни черговий раз осоромились на весь світ

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    Камни в почках: 3 главные причины

Камни в почках: 3 главные причины

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях