News.ua


Блогер: ось хто штовхає світ на шлях «мирного діалогу» з неадекватними диктаторами

Октябрь 01
20:06 2017

Блогер: ось хто штовхає світ на шлях «мирного діалогу» з неадекватними диктаторами
За словами блогера Максима Михайленка, всі заклики до «мирного діалогу» з політиками, які сіють нестабільність не тільки у власних державах, а і на теренах всього світу, походять з однієї і тієї ж контори, — про це інформує видання replyua.net.
Зокрема, найбільшим кошмаром останніх кількох місяців для державних лідерів всього цивілізованого світу став диктатор Північної Кореї Ким Чен Ин, який взявся лякати всіх навколо ядерною зброєю. Але добре знайомий нам очільник німецького МЗС Зігмар Габріель раптом взявся закликати до мирного вирішення північнокорейської проблеми. Немає жодних сумнівів у тому, хто саме вливає у його вуха такі ідеї, — зауважує блогер.
Але якщо Габріель вже став історією, то державний секретар США Рекс Тиллерсон поки міцно сидить у своєму кріслі. Він теж нещодавно почав озвучувати ідеї про мирне врегулювання конфлікту між Вашингтоном і Пхеньяном. Зрозуміло, що такі рекомендації він отримав у конверті з маркою «Пошта Росії», — зауважує блогер. Тим не менш, Дональд Трамп не схильний гратися у мирний діалог з протеже Москви, а тому написав у своєму знаменитому твіттері: «Досить витрачати на нього час, Рексе». Американська авіаносна група на чолі з атомним авіаносцем «Рональд Рейган» буде біля узбережжя Кореї вже за два тижні. Подивимось, як тоді затанцює «російський друг», — зауважує блогер.

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    В Лос-Анджелесе полиция арестовала злоумышленника, который забаррикадировался в магазине с заложниками

В Лос-Анджелесе полиция арестовала злоумышленника, который забаррикадировался в магазине с заложниками

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях