Зірка збірної Бельгії різко висловився про Францію

Июль 12
02:42 2018

Капітан збірної Бельгії Еден Азар вважає, що його команда у півфіналі проти Франції (0:1) зіграла краще.

На думку Азара, збірна Бельгії грала в кращий футбол, ніж Франція.

"Я хотів би виграти, будучи гравцем збірної Франції? Французи — переможці, а будь-який гравець хоче перемагати. Але мені краще програти за Бельгію, ніж виграти за Францію. Ми граємо в кращий футбол, який мені підходить більше", — цитує Азара fourfourtwo.com.au з посиланням на Sporza.

Фінал чемпіонату світу відбудеться у неділю, 15 липня. Збірна Франції зіграє проти переможця пари Англія-Хорватія, півфінальний матч між якими відбудеться сьогодні, 11 липня, і розпочнеться о 21:00.

Матч Франція — Бельгія

10 липня в Санкт-Петербурзі відбувся півфінальний матч чемпіонату світу між збірними Франції та Бельгії.

Англійські фанати поглумились над головним брендом Швеції: відео

Перший тайм завершився внічию 0:0, а в другій половині зустрічі французам на 51-й хвилині посміхнулася удача. Після навісу "другий поверх" виграв захисник Барселони Самюель Юмтіті, який увігнав м'яч у сітку воріт голкіпера Челсі Тібо Куртуа.

Гра так і завершилася з рахунком 1:0 на користь Франції, яка 15 липня зіграє у фіналі проти переможця пари Хорватія-Англія.

Дивіться: огляд матчу Франція — Бельгія

Як повідомляв портал Знай.Спорт, французів на матчі з Бельгією підтримувала Памела Андерсон.

Источник: znaj.ua