Верес — Шахтар 1:2 Відео голів та огляд матчу

Август 27
21:33 2017

У неділю, 27 серпня, в рамках 7-го туру чемпіонату України донецький Шахтар на виїзді здобув вольову перемогу над Вересом (2:1).

Рахунок в матчі відкрили господарі вже на 2-й хвилині, коли Валерію Федорчуку вдалося потужно і точно пробити по воротах Андрія П'ятова. Донеччани обидва своїх м'ячі забили в другій половині зустрічі — спершу на 55-й хвилині відзначився Марлос, а вже на 88-й переможний гол забив Дентіньо.

Верес — Шахтар 1:2
Голи: Федорчук, 2 — Марлос, 55, Дентіньо, 88.

Верес: Бандура — Адамюк, Борзенко, Іщенко, Сімінін — Карасюк, Федорчук — Кобін, Волошинович (Пасіч Г., 71), Степанюк — Сергійчук.

Шахтар: П'ятов — Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі — Степаненко, Фред — Марлос, Коваленко (Тайсон, 55), Бернард (Бланко-Лещук, 73) — Феррейра (Дентіньо, 84).

Попередження: Степанюк, Волошинович — Ракицький, Марлос, Фред, Тайсон.