Поки Ярмоленко обживається в Англії, Коноплянка зміцнює позиції в Шальке

Июль 11
21:53 2018

Український вінгер Шальке 04 Євген Коноплянка взяв участь у спарингу проти китайського Хебей Іліньшаньчжуан (3:1) в рамках підготовки до нового сезону.

Українець вийшов на поле з перших хвилин на матч проти китайського клубу. Відзначитися результативним дією Коноплянці не вдалося.

Вінгера замінили в перерві за рахунку 0:0. Примітно, що всі свої голи Шальке забив у проміжок з 86-го по 91-ю хвилину.

Раніше українець відрізнявся забитим голом за гельзенкірхенців на літньому зборі. Півзахисник вразив ворота Саутгемптона (3:3).

28-річний Коноплянка в минулому сезоні забив за Шальке 6 голів в 30 матчах у всіх турнірах.

Наступний товариський матч Кобальтові проведуть проти німецького Шварц-Вайса 21 липня.

Український Надаль

28-річний півзахисник Шальке 04 Євген Коноплянка став чемпіоном гельзенкірхенскої команди з настільного тенісу.

Український футболіст виграв першість в парі з 29-річним аргентинським форвардом німецького клубу Франко Ді Санто.

"Чемпіони з настільного тенісу разом з Франко Ді Санто", — прокоментував фото в Instagram Коноплянка.

Шальке проводить навчально-тренувальний збір в Китаї.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Коноплянка покозиряв мажорним телефоном.

Источник: znaj.ua