На ЧС-2018 у Росії загадково зник фанат

Июль 12
16:23 2018

У Самарі загадково зник фанат збірної Англії Дуглас Моретон. 6 липня у цьому місті британська команда грала матч чвертьфіналі чемпіонату світу-2018 проти Швеції.

Чоловіка в останній раз бачили у Самарі 6 липня. Після цього він на зв'язок не виходив, але користувався кредитною карткою у Москві.

Представник посольства Великої Британії підтвердив цю інформацію і заявив, що звернувся в правоохоронні органи. Родичі описують зовнішність Моретона: зріст 165 сантиметрів, бристольский акцент, носить окуляри і бороду.

Нагадаємо, що у півфіналі, який відбувся у Москві, Англія програла збірній Хорватії.

Фінал чемпіонату світу-2018 відбудеться 15 липня у Москві. Суперником Хорватії буде збірна Франції.

Матч Хорватія — Англія

11 липня в Москві відбувся матч півфіналу чемпіонату світу між збірними Хорватії та Англії.

На 5-й хвилині за англійців гол зі штрафного забив Кіран Триппье. В результаті Англія виграла перший тайм з рахунком 1:0.

Але в другій половині зустрічі хорвати зрівняли рахунок завдяки точному удару Івана Перішича на 68-й хвилині. Основний час зустрічі завершився внічию 1:1.

У додатковий час перемогли хорвати після голу Маріо Манджукіча на 109-й хвилині.

У підсумку Хорватія перемогла з рахунком 2:1 і зіграє у фіналі з Францією 15 липня. Англійці 14 липня зіграють у матчі за третє місце з бельгійцями.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, президент Хорватії затусила в Сочі зі своїми улюбленцями.

Источник: znaj.ua