Матч Кубку України призупинили через бійку вболівальників на трибунах

Сентябрь 20
19:57 2017

Поєдинок третього попереднього раунду Кубка України був перерваний через поведінку вболівальників.

На 65-й хвилині матчу між львівськими Карпатами і представником Другої ліги Прикарпаттям на трибунах почалася масова бійка фанатів обох команд.

Рахунок на той час був уже 2:0 на користь менш іменитого клубу, що, швидше за все, і обурило вболівальників львівської команди, внаслідок чого ті почали влаштовувати бійки на трибунах і пробувати прориватися на поле. Всі ці події змусили арбітра поєдинку призупинити матч.

На даний момент матч відновили, там зараз йде додатковий час.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що фанати Карпат відібрали футболки у гравців після розгромної поразки.