Ліверпуль — Арсенал 4:0 Відео голів та огляд матчу

Август 27
21:03 2017

У неділю, 27 серпня, в рамках центрального матчу 3-го туру англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль на своєму полі розгромив лондонський Арсенал (4:0).

Підопічні Юргена Клоппа по два рази вразили ворота суперника в кожному з таймів. До перерви Петеру Чеху забивали Роберто Фірміно і Садьо Мане, після — Мохамед Салах і Даніель Старрідж.

Ліверпуль — Арсенал 4:0
Голи: Фірміно, 17, Мане, 40, Салах, 57, Старрідж, 77.

Ліверпуль: Каріус — Гомес, Матіп, Ловрен, Морено — Джан (Груйіч, 84), Хендерсон, Вейналдум — Салах, Фірміно (Мілнер, 80), Мане (Старрідж, 74).

Арсенал: Чех — Холдинг, Косельні, Монреаль — Окслейд-Чемберлен (Ляказетт, 62), Ремсі (Коклен, 46), Джака, Бельерін — Озіл, Санчес (Жиру, 62) — Велбек.

Попередження: Ловрен, Гомес — Уелбек, Джака, Озіл, Холдінг.