Герой ЧС Віда може стати одноклубником Ярмоленко

Июль 21
12:02 2018

Хорватський центрбек Бешикташа Домагой Віда може опинитися в лондонському Вест Хемі.

"Молотобійці" включилися в гонку з Ліверпулем і Евертоном за 29-річного захисника, повідомляє Milliyet.

За інформацією турецького видання, Вест Гем вже запропонував за Віду 22 млн євро. Таким чином, лондонці поліпшили пропозицію "червоних" і "ірисок", які висловлювали готовність віддати за хорвата на 2 млн євро менше.

Проте боси Бешикташа на тлі вдалої гри Домагоя Віди на ЧС-2018 бажають отримати за нього не менше 35 млн. Раніше була інформація, що мадридський Атлетіко готовий заплатити цю суму.

Зазначимо, що другу частину сезону 2017/18 Віда провів у стамбульському Бешикташі. До цього протягом 5 років він грав у складі київського Динамо, де, зокрема, грав з літнім новачком Вест Хема Андрієм Ярмоленко.

Тріумф Хорватії в Росії

7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії.

Першими рахунок відкрили росіяни після голу Дениса Черишева на 31-й хвилині. Але на 39-й хвилині хорвати відігралися завдяки голу Андрія Крамаріча, який забив головою після пасу Маріо Манджукіча.
У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до екстратаймів.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. У підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.

У "лотереї" фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3!

У фіналі команда Златко Далича зіграє зі збірною Англії, яка перемогла збірну Швеції (2:0).

Як повідомляв портал Знай.Спорт, президент Хорватії затусила в Сочі зі своїми улюбленцями.

Источник: znaj.ua