Безстрашний екстремал пролетів над учасниками Тур де Франс: відео

Июль 19
08:42 2018

Невідомий екстремал перестрибнув на велосипеді пелотон на 10-му етапі Тур де Франс.

Трюк був проведений за 95 кілометрів до фінішу етапу престижної велобагатоденки.

Спортсмен виїхав з височини і пролетів прямо над трасою і учасниками Тур Де Франс, після чого успішно приземлився.

Random cyclist jumps over Tour de France peloton. #TDF2018 pic.twitter.com/lLysWu6Acq

— cyclingreporter (@cyclingreporter) 17 липня 2018 р.

Український талант

Заключний п'ятий етап престижної багатоденки Тур Альп приніс перемогу головному молодому таланту українського велоспорту – Марку Падуну. 21-річний гонщик команди Bahrain Merida пішов в атаку приблизно за 3,5 км до фінішу в Інсбруку. Українця ніхто не настигнул і він благополучно виграв гонку.

Для уродженця Донецька Падуна, який проводить свій дебютний сезон у професіоналах, ця перемога стала першою на дорослому рівні.

Результати п'ятого етапу:

1. Марк Падун (Україна, Bahrain Merida) — 4:16:10

2. Джордж Беннетт (Нова Зеландія, LottoNL-Jumbo) + 0:05

3. Ян Хірт (Чехія, Astana) + 0:06

4. Джуліо Чікконе (Італія, Bardiani — CSF)

5. Бен О'коннор (Австралія, Dimension Data)

Як повідомляв портал Знай.Спорт, українські велогонщики завоювали чотири медалі на чемпіонаті Європи.

Источник: znaj.ua