News.ua


Баскетболіст збірної України зацікавив відомого тренера в НБА

Сентябрь 13
19:52 2017

Центровий збірної України Артем Пустовий, який був лідером національної команди на Євробаскеті-2017, потрапив в сферу інтересів одного з найуспішніших тренерів НБА — Грегга Поповіча.

Як повідомив головний тренер збірної України Євген Мурзін під час своєї прес-конференції, на Пустового після Євробаскету звернули увагу багато фахівців.

"Я очікував такої гри від Артема Пустового і завжди вірив в цього гравця, адже знав його потенціал. Не скажу що його виступ став сюрпризом для мене, але він здивував багатьох на цьому Євробаскеті і не тільки вболівальників, але і тренерів та інших фахівців, на нього звернули увагу всі. Ви знаєте, на одній з наших ігор був Грегг Поповіч і він теж звернув увагу на нього, цікавився що це за гравець Артем Пустовий.

Тому я особисто дуже радий за Артема, тим більше, що працювати з ним завжди було легко, він приємний як людина, комунікабельний в спілкуванні. Сподіваюся, що він не зупиниться на цьому і буде далі прогресувати", — сказав Мурзін.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Україна завершила свій виступ на Євробаскеті на стадії 1/8 фіналу.

Фото: ФБУ

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    Боли в спине могут быть симптомом рака

Боли в спине могут быть симптомом рака

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях