News.ua


Вєрка Сердючка йде зі сцени

Май 13
17:14 2017

Вєрка Сердючка йде зі сцени
Андрій Данилко вирішив покінчити з образом Вєрки Сердючки, інформує replyua.net з посиланням на Радіо "Максимум".
Про це стало відомо після вчорашньої генеральної репетиції гранд-фіналу Євробачення-2017. З’ясувалося, що Андрій Данилко планує розпрощатися зі своїм вже відомим не лише в Україні образом Вєрки Сердючки. За попередньою інформацією відомо, що Сердючка вийде на сцену з одним із ведучих конкурсу Тімуром Мірошніченком та Інною Бєлоконь, яка вже не перший рік виконує роль мами Сердючки. Згідно за сценарієм, Сердючка після цього почне розповідати, що при падінні зірки, необхідно загадувати бажання і саме на цьому моменті Данилко зніме з голови славнозвісну зірку.
Однак відомо, що кар’єра Вєрки Сердючки завершиться остаточно лише після прощального туру. Про це сам розповів Андрій Данилко в ефірі телеканалу «Україна». Артист заявив, що особисто він не має бажання бути учасником жодних заходів, однак до нього часто підходять просто на вулиці перехожі з проханням повернутись на сцену. Саме тому Данилко планує зробити разом з групою Mountain Breeze світовий прощальний тур, яким і завершиться кар’єра Вєрки Сердючки.

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    6 жирных калорийных продуктов, которые помогут похудеть

6 жирных калорийных продуктов, которые помогут похудеть

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях