News.ua


Ще одна спроба: Лобода знову готується до концерту в Одесі

Июнь 12
21:27 2017

Ще одна спроба: Лобода знову готується до концерту в Одесі
Продюсер одіозної співачки Світлани Лободи Нателла Крапівіна повідомила про те, що артистка готується до ще одного виступу в Одесі, про що інформує replyua.net. Відповідний коментар від Кріпівіної з'явився під публікацією Михайла Козирєва, відомого в Росії музичного журналіста. Журналіст у своєму матеріалі процитував радіоведучого Бориса Барабанова.
«В Одесі був зірваний концерт артистки Лободи і тепер скасований концерт Дорна. Мій друг, одесит Борис Барабанов пророкує, яким може бути подальший розвиток подій. Хоча чомусь він називає людей які організовують ці зриви, «Лицарями Справедливості». На мій погляд, їм підійшло б «знахабнілі Хунвейнбіни». До того ж, все як в дзеркалі: у нас — ще недавно зриви гастролей українських артистів, Макаревича, Арбеніної; у них — тих, хто гастролює в Росії»,- написав Барабанов.
«Шакали проти левиці. Проте, Одесо, ми скоро повернемося! Вже готуємося до наступного концерту. Незабаром повідомлю дату! І Ваня Дорн, впевнена, прорветься »,- відповіла Крапівіна. Нагадаємо, що Іван Дорн скасував концерт в Одесі, який мав відбутися на початку червня.

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

Министр внутренних дел Италии назвал аннексию Крыма законной

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях