News.ua


Директор Дорна: «Він просто неправильно висловився, так буває»

Апрель 13
16:30 2017

Директор Дорна: «Він просто неправильно висловився, так буває»
Протягом останньої доби однієї з топ-тем у соціальних мережах стало досить скандальне інтерв'ю, яке дав український співак Іван Дорн. Як передає replyua.net, у той час, як сам артист віддає перевагу мовчанню і жодним чином не проявляє реакції на масове обурення та критику на його адресу, Андрій Гулик, все ж прокоментував ситуацію журналістам пропагандистського сайту Life.ru. Він заявив, що не може жодним чином пояснити інтерв'ю свого підопічного та наголосив, що невідомо, яким чином це може вплинути на подальші плани артиста. А щодо негативних відгуків користувачів соціальних мереж, Андрій Гулик сказав, що кожен має право на особисту думку.
«Стосовно самого інтерв'ю хотів би сказати, що Іван у нас найголовніший. У мене немає права йому казати, що і як робити. Він сам для себе є продюсером і самостійно приймає рішення. Це його думка, і, якщо він так сказав, він вважає, що так правильно. Може бути, він просто не зміг підібрати правильні слова, на які так відреагували люди. Так часто буває», — зауважив продюсер Івана Дорна.
Нагадаємо, що кілька днів тому з'явилося інтерв'ю Дорна російському блогеру Юрію Дудю. У ньому він називав війну між Росією і Україною «сваркою», а росіян та українців – «співбратами».

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

    Світоліна знову програла румунці Бузарнеску

Світоліна знову програла румунці Бузарнеску

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях