News.ua


Данилко вважає, що Дорна та Лорак підставляють

Июнь 12
21:27 2017

Данилко вважає, що Дорна та Лорак підставляють
Артист Андрій Данилко поділився власним баченням ситуації, що нині розгорнулась щодо деяких українських артистів, які навідуються до Росії з концертами, інформує replyua.net з посиланням на Уніан.
Зокрема, Данилко згадав про протести активістів проти співака Івана Дорна і співачки Ані Лорак. На думку артиста, його колег по сцені просто підставляють. Данилко переконаний, що дізнаватись думку артистів стосовно питань політики, не є правильним. Він зауважив, що подібні питання виключно для політиків. Також Андрій Данилко вважає, що така ситуація не є новою для України і він сам має такі спогади у власному житті, коли в 2000 році представники однієї з партій влаштовували акції протести, називаючи його сценічний образ Сердючку «московською підстилкою». Данилко наголосив, що група з двох десятків людей не має вирішувати, чи йти іншим людям на концерт. Такі ж акції протесту, на його думку, лише псують настрій відвідувачам. Також артист дивується, що правоохоронні органи нібито не реагують на такі акції.
Андрій Данилко додав, що він виступає проти анексії Кримського півострова та війни на Донбасі, однак всю цю ситуацію, що розгорнулась він вважає складною, адже «невідомо, що насправді відбувається».

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Последние новости

Стало известно, сколько Украина заработала на экспорте зерна

0 комментариев Читать всю статью

Курс валют на портале Finance.ua

Мы в соцсетях